İsmail VATANSEVER – Muhasip

1981 İstanbul doğumlu olan İsmail VATANSEVER ilk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamlamıştır. Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nü bitirmiştir.
Üniversite yıllarında yarı zamanlı olarak başladığı THY Kabin Memurluğu meslek hayatına bugün itibarıyla yine THY Purser K/A olarak devam etmektedir ve 2019 yılından itibaren TASSA Kabin Memurları Derneği Denetleme Kurulu üyesi olarak göreve başlayan dernek yöneticiliği kariyerine 2021 yılında derneğin yönetimine seçilerek devam etmektedir.
Gerek mesleki gerekse eğitim yaşantısı boyunca akademik pek çok görev alan Vatansever, 2011 – 2015 yılları arasında Kabin Hizmetleri Başkanlığı’nda Teknik Müdürlüğe bağlı olarak Boeing 737 Tip şefi olarak görev almış, 2013 yılında Turkish Aviation Academy’nin açmış olduğu Leaders Of Tomorrow programını, TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, Eğiticinin Eğitimi ve diğer birçok programı başarıyla tamamlamıştır. iyi derecede İngilizce bilmektedir. Bekar ve bir kız çocuk babasıdır.
Menü