Çağlar ERAKPINAR – Başkan

1978 İstanbul doğumlu olan Çağlar Erakpınar ilk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamlamıştır. Lisans eğitimini Sakarya Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü’nde yapan Erakpınar, Marmara Üniversitesi’nde İnsan Kaynakları alanında yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır.

Üniversite yıllarında yarı zamanlı olarak başladığı THY Kabin Memurluğu meslek hayatına bugün itibarıyla yine THY Purser K/A olarak devam etmektedir ve 2017 yılından itibaren TASSA Kabin Memurları Derneği Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır.

Gerek mesleki gerekse eğitim yaşantısı boyunca akademik pek çok araştırma yürüten Erakpınar, özellikle “Örgütsel Davranış, Örgütsel Değişim Yönetimi ve Çalışan Bağlılığı” konularında uzmandır.

Çocukluk yıllarında lisanslı futbolcu olarak sporu yaşamının aktif bir parçası haline getiren, son zamanlarda da sebze bahçesi merakını yine aktif bir yetiştirici olarak sürdüren Çağlar Erakpınar, iyi derecede İngilizce bilmektedir. Evli ve bir erkek çocuk babasıdır.

Menü