TASSA HAVAYOLLARI KABİN MEMURLARI DERNEĞİ LOGO YARIŞMASI SONUÇLANDI

DEĞERLİ ÜYELERİMİZ;

Yenilenen vizyonumuzu temsil etmesi amacıyla düzenlediğimiz ‘’LOGO Yarışmamız’’ sonuçlanmıştır. Yarışmamıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgiye teşekkür ederiz.Gerek üyelerimiz gerekse dışardan bize ulaşan değerli çalışmalar arasından seçim yapmak kolay olmadı.

‘’Sektörün geleceği kurgulayan lider temsilcisi olma ‘’ vizyonumuzu, ‘’Hizmetlerimizi bir meslek grubuna dönüştürmek ,mesleki bilinirliliğimizi ve itibarımızı arttırmak ,katılımcı yönetim anlayışı ile kendisini mesleğine adamış üyelerimiz ve dünya için anlamlı ve onurlu farklar yaratan lider bir kurum olmak ‘’ hedefi ile kurguladığımız misyonumuzu ,’’Güven,Sürekli Gelişim,Doğruluk,Açıklık,ve Saygı’’ yı referans noktası olarak belirlediğimiz değerlerimizi temsil ettiğini düşündüğümüz yeni logomuzu sizlere ilan etmekten gurur duyuyor ve i,nşa etmekten onur duyduğumuzu 21 yy. kurgumuzun üyelerimiz ve camiamız için hayırlı olmasını diliyoruz.

Logo yarışmasının birincisi gerek kurgusu gerekse tasarımı ile Sayın. Sezen Gündüzalp olmuştur.

‘’….Neredeyse her insanın ilk sahip olduğu uçak kağıttandır. Küçükken salonda saatlerce o kağıt uçağı fırlatıp, uçmanın hayalini kurmuşuzdur çoğumuz. Amacım, logonun görselini modern bir biçimde ama çoğu insanın uçmayı ilk tanıdığı gibi ,nostaljik bir his uyandırarak yansıtmaktı. Renk seçimlerinde de saflığı ve yeniden doğuşu temsil eden beyazı ve gökyüzünü temsil eden maviyi kullanmayı tercih ettim.’’(Sezen Gündüzalp)

Yarışmayı kazanan değerli katılımcımız Sayın Sezen Gündüzalp i değerli çalışmasından dolayı kutluyor,kendisine bundan sonrası için de başarılar diliyoruz.

Değerli, Üyelerimiz! Enerjimizi ve potansiyelimizi hepimiz için değer ve anlam yaratacak çalışmalar için kullanıyoruz. Sizlerle birlikte çalışıyor olmakla ve sizlerin temsilcisi olmakla büyük gurur duyuyoruz. Varlığınız için yol almaktan asla yorulmayacağız.

Tüm saygımız ve içtenliğimizle…

Sabit COŞKUN

TASSA Havayolları Kabin Memurları Derneği Başkanı